| YesS1r a întrebat:

Salutare tuturor, dupa cum stiti, peste 3-4 luni este examenul de clasa a 8-a, as avea nevoie de ajutorul vostru, am ramas foarte in urma la matematica, sunt tufa de Venetia si nu stiu ce lectii trebuie sa stiu si cu ce sa incep, o lista cu lectiile care m-ar ajuta ar fi de folos, la fel si la romana, va multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" o lista cu lectiile care m-ar ajuta ar fi de folos,"

ia deschide manualele alea la ultima pagină - scrie acolo CUPRINS - și vezi ce zice acolo