| arinus a întrebat:

Salutarea am o mare problema parul meu se aranjeaza foarte greu nu-i nici cret nici drept pur si simplu infoiet si plus la toate si despicat la capete nu vreau sa il tai sa nu pird lungimea

1 răspuns:
| Henriette1165 a răspuns:

Inteleg ca vrei sa nu mai ai parul deteriorat. Poti incerca mastile si sampoanele speciale pentru parul despicat si sa alternezi folosind tratamente natuale facute in casa, de exemlu ou cu miere pui pe par dupa baie lasi sa actioneze 10 minute si clatesti.....repeti operatiunea asta a fiecare baie iar parul tau va avea stralucire.