| Xulescu006 a întrebat:

Salutari! Daca am facut un liceu cu profil-filologie as putea sa devin un viitor specialist in vanzari, sau imi trebuie profil mate-info?

Răspuns Câştigător
| Onixuţa a răspuns:

Hei! Sunt la mate info şi într-adevăr, am mai multe posibilităţi decât tine. Dacă eşti o persoană inteligentă, poţi să faci orice liceu şi să devii specialist în vânzări. Interesează-te în surse mai sigure. Ce alte opţiuni mai ai? happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru a deveni vanzator, bun sau mai putin bun, este suficient liceul pe care l-ai facut.

| Xulescu006 explică:

Sincer, am scris,, daca am facut un liceu '', sunt clasa a 8a, ma tenteaza ideea de a merge la mate-info, dar spun unii ca e grea informatica, bacul e greu, etc. Nici la filologie nu cred ca as fi un as, daca ar fi multa toceala (insa nu am cum sa stiu asta), deci sunt in dubii.Care e parerea care ti ai format-o despre mate-info?