| Ovy11 a întrebat:

Salutari! Pentru cei care au terminat a 9-a la mate-info intensiv info, as dori si eu sa stiu ce orar ati avut, la ce ati dat teze si ce lecturi ati avut de citit. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| blue0or0pink a răspuns:

Buna, pai pentru inceput am sa iti spun MULTA BAFTA pentru ca e cel mai greu profil, am dat teza la mate la info la romana si la alegere bio, fizica sau chimie, ce pot sa iti spun, o sa ai de furca mate si info, am avut un orar destul de dificil intr-a 10 am avut ore chiar si pana la 3, vei avea multe ore de info si 4 ore pe saptamana de matematica depinde de materiile pe care vi le mai baga pe gat si daca va da optional sau nu.Mult succes.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Găsești lista lecturilor aici http://lecturirecenzate.ro/, în josul paginii. Succes!

| BigBadSheep a răspuns:

Pot să spun şi eu, un vechi de 33 de ani, care a terminat mate-info, cum a fost?
Pe săptămână aveam 5 ore de matematică plus alte 2 de laborator de matematica.
7 ore de informatică teoretică plus 6 de laborator.
Fizică...o grămadă.
Tezele erau la română, mate, info, economie şi fizică.
E greu... Sau a fost cel puţin în acea perioadă.