| Badgirlc a întrebat:

As dori un model de orar pentru profilul mate info intensiv engleza! Fundaa!:*

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

La liceul meu este cam asa:intre 6 si 8 ore de mate, 4-5 ore engleza, 4-5 ore informatica, romana 4-5, fizica 3, chimmie 2-3` cam astea sunt mai multe fiind profil real, restul sunt mai putinehappy

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Te referi la materi in sine sau ora la car incep cursurile?:dthinking

| Badgirlc explică (pentru Niiiicu):

Cate oore de mate, engl, rom, fizica, chimie, info etc, am pe saptamana
poti sa ma ajuti?

| Niiiicu a răspuns (pentru Badgirlc):

La liceul meu este cam asa:intre 6 si 8 ore de mate, 4-5 ore engleza, 4-5 ore informatica, romana 4-5, fizica 3, chimmie 2-3` cam astea sunt mai multe fiind profil real, restul sunt mai putinehappy