| sorin_2114 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce preferati biblioteca sau internetul si de ce?happy

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Internetul.
Pentru ca accesul la informatie prin intermediul internetului se face mai rapid.

| anutza a răspuns:

Internetul, e mai rapid si gasesti mai multe informatii.

| Tonya_8537 a răspuns:

Eu prefer Biblioteca. Pentru faptul ca prefer sa tin o carte in mana. Eu inteleg mult mai bine o carte daca dau paginile, daca imi imaginez cu lejeritate toata actiunea, personajele etc.
Pe internet...straight face eu trebuie sa ma concentrez sa nu cumva sa sar un rand, sa stau cat mai departata de pc ca sa nu-mi imi ranesc ochii si asa nu ma pot concentra deloc pe poveste. Sa citesti o crte adevarat nu "e-book" e mult mult mai bine happy