| Finally a întrebat:

Stie cineva un site cu alfabetul japonez? sau chinezesc? Mss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draguto,asta e a 11a funda pe care ti-o dai, la cea de-a 11a intrebare pe care ti-ai adresat-o singura.
Pe ziua de azi.

| NUTREBUIENUME a răspuns:

Scrie pe google alfabetul japonez sau chinez ce vrei sh` gatalaughing)

| Conanry99 a răspuns:

Nu stiu chiar un site dar poti incerca pe google image sau google search sa gasesti cele doua alfabete de exemplu scrii la google search alfabet japonez! Sigur o sa mearga! Mult succes!