| 6996xwplyuik a întrebat:

Sunt clasa a7a si sunt corigenta la matematica. Cand se da corigenta? Dati-mi niste sfaturi! Spuneti-mi cu lux de amanunte ce ar trebui sa invat ca sa trec. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Se invata tot.Este posibil sa se fi terminat cu corigentele, dar sper sa ma insel.Sa te duci la scoala sa intrebi.

| HardCore7750 a răspuns:

Se da la toamna, pai ar trebui sa inveti din ce ti-a zis profesorul/profesoara, si ca de obicei, un singur cuvant zice ce trebuie sa inveti, "tot"
O zi buna

| Cristina1994c a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa inveti TOATA materia, sa stii cate putin din fiecare. Trebuie sa te duci la scoala sa vorbesti cu profesorul care te-a lasat corigenta sa iti zica cand sa te prezinti