| marius_8727 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a la un colegiu national. Vreau sa ma mut pe semestrul II la o clasa paralela. Conteaza notele mele in legatura cu aprobarea de catre director a mutarii?
Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Da contează! Îţi dai seama că directorul vrea să se mândrească cu un elev,motivaţia mutării este inutilă! Colegiul naţional are apăsare şi confruntare cu educaţia elevilor mai mult decât celelalte! Este un colegiu mai deştept să spun aşa,mai dur,deci dacă ai un f, se poate acopera cu o notă de 9, 10 care pentru un liceu dur este enormă! baftă.