| superpissy40 a întrebat:

Unde pot gasi lista cu elevii care au intrat la probele de aptitudini(de exemplu sportiv,artistic,muzica,pedagogie, teologie sau la licee private etc)? Am cautat pe edu.ro si pe admitereliceu.ro si nu am gasit.Pe cei de la bilingv i-am gasit si scria LEN(adica bilingv engleza) sau LPO(bilingv portugheza) sau alte limbi. Funda happy

Răspuns Câştigător
| MozZatY a răspuns:

Edu.ro se actualizeaza mai greu, mergi direct la avizierul liceelor respective, daca curiozitatea e mare faci un drum big grin