| doarUnCopilprost a întrebat:

Va place societatea americana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in America. 33 state vizitate... hmm, ce sa zic. 70% da, 30% nu. Nu tot ce reprezinta America e frumos. Mergi pe strada cu teama, privesti in stanga si indreapta parca asteptand sa zbore un glont sau sau sa apara un nebun defiland cu cutitul. Nu am patit, dar in america criminalitatea este in floare. Si se fura la greu chiar si armat. La asta chiar ca am fost martor. Un furt de masina. E frumos in SUA, dar na... Sansele sa supravietuiesti acolo sunt 50-50.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îmi place tot ce ține de America.

| Radu284 a răspuns:

Ca si orice societate, are lucruri Ok si lucruri mai putin OK.