| JustStitch a întrebat:

Am cunoscut o Fata, am descoperit ca avem lucruri in comun chiar foarte multe.Am vb cu ea ce am vorbit si am suparat-o fara sa vreau spunand ceva, chiar nu am vrut, nu stiu ce a fost cu mine, Scuze!, am gresit si vreau sa imi cer scuze fata de Ea, ce as putea face ca sa ma poata ierta, sa-i recaştig increderea?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau si ca nu ai vrut sa o ranesti.

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Asta e bine,daca aveti lucruri in comun e ok.
Acum gandeste-te la gravidatea greselei tale,oare chiar merita sa-ti ceri scuze?
Gandeste-te bine, nu are rost sa ai o atitudine de "milog" daca nu e cazu, o vei indeparta si mai mult.
Asta daca e o fata cu capu pe umeri.
Repet, doar daca merita iti ceri scuze.
In caz ca ai facut doar o gluma si ea s-a suparat ca un copil, chiar nu merita.
Te va cauta ea daca e interesata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Promite-i ca nu mai faci niciodata asa ceva, ....si ca daca mai gresesti, sa nu te mai ierte.

Daca o cunosti in realitate, nu ar strica si un trandafir/ciocolata..sau ceva ce ii place ei.

Ai grija ca acel"scuze" sa vina din inima

| Wordofthat999999 a răspuns:

Depinde ce i-ai spus, dar oamenii gresesc uneori asta e se intampla sa scoatem ceva pe gura fara sa vrem. Ii ceri iertare, ii spui ca iti pare rau ca n-ai facut-o cu intentii si ca te simti vinovat de starea sa fata de ea si te revansezi la o prajitura sau o cafea si dupa la o mica plimbare sa va cunoasteti mai bine sa discutati, sa radeti... Altceva nu prea mai ai ce face decat asta si data viitoare analizează ce vrei sa vorbesti cu persoana aceea sau cu orice persoana.

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan0812 a răspuns:

Daca e sa fie a ta si e sa fiti impreuna mult,si chiar o placi,o sa te ierte,sau ii trece ei,daca nu, asta e, are balta pesti, castigi experienta(depinde sk cati ani ai, adica daca ai *** 25 de ani si voiai sa o ceri in casatorie, ar trebui sa te gandesti...sau daca ai 15 ani,nu iti bate capul,ca trece,ca asa te maturizezi) succes, si daca nu te iarta, inseamna ca nu a tinut niciodata la tine si ca ti-ai pierdut mult timp si viata ta, incercand sa o cuceresti, cand putei sa faci alte lucruri!

| JustStitch explică (pentru Razvan0812):

Avem 21 respectiv 22 de ani, suntem doar cei mai buni prieteni si pe aceasta cale vreaus sa ii apun ca imi pare nespus de rau, si iti promit ca nu se va mai repeta! Nu am vrut sa te supar "puiule ", imi pare rau crying

| OlarBogdan1999 a răspuns:

Și eu sunt în aceeași situație ca și tine. Dacă te iubește te va ierta! Doar înțelege-o și pe ea. Cred ca o să-i treacă dar tu sa te gândești de doua ori înainte de a zice ceva. Asa am greșit și eu și acum sufăr ca un prost după ea.
O sa va împăcati voi!

| JustStitch explică (pentru OlarBogdan1999):

Suntem cei mai buni Prieteni, si sper sa ma poata ierta, imi pare rau! de acum in colo promit ca ma voi gandi de două ori înainte sa mai zic ceva

| OlarBogdan1999 a răspuns (pentru JustStitch):

Aaa, am înțeles eu greșit, ma scuzi