| testoasa1 a întrebat:

Am un coleg care face numai glume scarboase, cu tenta sexuala, daca de exemplu m-ar trimite la magazin sa iau ceva si zic nu, dupa aia face urat, tipa si cred ca am ajuns bataia lui de joc, e mai mare si mai solid decat mine. Ce pot face sa nu mai faca asa?

Răspuns Câştigător
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Sper ca asta sa te ajute: http://www.jw.org/......ara-pumni/

Cele bune!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Oh ce ratat. Vorbeste cu o profesoara in care ai incredere, cu dirigintele, parintii orice adult in care ai incredere, Ideal ar fi sa vorbeasca cu parintii lui.

| 2Low a răspuns:

Ce sa ceri de la un cioban? Ai ce sa-i ceri?

| testoasa1 explică (pentru 2Low):

Treaba e ca am vorbit deschis cu el ca nu ma intereseaza si de atunci face si mai urat!

| 2Low a răspuns (pentru testoasa1):

Cel mai bine este sa il ignori. Daca el prefera sa fie un cioban lasa-l in voia lui.Nu te cobori la nivelul lui.

| testoasa1 explică (pentru 2Low):

Crede-ma, incerc din raspturei sa il ignor.