| anonim_4396 a întrebat:

Are rost sa vorbesc cu un baiat,avand in vedere ca nu il plac?! Si nu,nu e vorba de o relatie de prietenie(pentru ca e clar ca tipu' vrea mai mult, dar eu nu il plac).

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

E bine sa stii de la inceput cum stau lucrurile. Vorbeste cu el, ca nu te mananca, vezi ce-i poate si mintea. Poate vei ajunge la sentimente nebanuite, poate nu, nu stie anul ce aduce ceasul.
P.S. Vorbeste daca ai ce vorbi cu el.

4 răspunsuri:
| Waffen18 a răspuns:

Pai tu vorbesti numai cu baietii de care-ti place sau cum vine asta? laughing) Poti vorbi cu el, amic - amica dar poti sa-i spui ca nu vrei o relatie cu el

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Waffen18):

Cam asa.Crede-ma,am avut prieteni baieti, care in final mi-au spus ca ma plac ceva mai mult si asa s-a stricat tot. laughing

| Beatricex3 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa vorbesti cu el. Dar sa faci mici chestii ca de la amic la amic. Si sa-i spui ca-ti place de el doar ca amic. happy Sper ca te-am ajutat

| MaiiaCatalina45 a răspuns:

Eu zic ca nu... Nu are rost pentru ca probabil il vei face sa te placa mai tare si doar ii dai sperante aiurea. Mai exista si posibilitatea ca daca vorbesti, sa ajunga sa-ti placa si tie de el. Am facut aceeasi chestie si m-am atasat de el doar pentru cum vorbea. Si totusi n-o sa fim niciodata impreuna. Deci nu cred ca ar avea rost.