| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Am nevoie de ajutor urgent!

Deci, am cunoscut de putin timp un baiat,pot sa zic ca il si plac, dar eu nu stiu daca simte la fel.

L-am vazut de mai multe ori, si l-am cautat pe facebook, l-am adaugat si dupa cateva minute mi-o scris.Am vorbit vreo 10 minute cam asa.

Am mers in oras si am asteptat.o pe o prietena si in timpul ala m-am intalnit cu el si m-o salutat. L-am salutat si eu.

Am avut un vis si eu si mama mea cam la fel. Si anume ca o sa am un prieten pe care nu il cunosc de mult timp si ca l-am cunoscut la o biserica. Si chiar l-am cunoscut la o biserica.

Am fost la o seara de agape(ca un fel de party) si l-am vazut cand o intrat in incapere. Treptat am observat ca venea tot mai langa mine.

Cand a ajuns langa mine l-am intrebat ca ce face, mi-o raspuns. Apoi s-o indepartat vreo 3 min si o venit iar langa mine si m-o intrebat ca daca nu merg in tabara.L-am intrebat daca el merge si o zis ca da. Si apoi l-am intrebat ca unde se face tabara si o zis ca nu stie. Eu i-am zis ca o sa fie surpriza(zambind usor).

In timp ce i-am spus asta a ridicat din sprancene, a zambit frumos si s-a uitat 3-4 sec fix in ochii mei. Am observat ca avea ochii mai mari in timpul contactului vizual(cre ca ii faza ca i se dilata pupilele).

Si am fost si in intr-un loc si mi-a aratat vara mea ceva amuzant pe telefon si am zambit si mi-o zis ca se uita la mine, chestia cu privitul am simtit-o si eu de cateva ori.

1. Ma place/simpatizeaza?

2. De ce m-a intrebat daca merg in tabara cu el? (M.a surprins oarecum)

Vrea sa petrecem timp impreuna?

3. Sa merg in tabara?

P.s : nu ii genul care sa isi bata joc, pe bune.

Multumesc de raspuns si rabdarea pe care ati avut-o sa cititi.

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Dumnezeu te iubeste! Sigur te simpatizeaza.

| Dianaoprescu a răspuns:

Mergi in tabara. Oricum nu ai ce pierde thinking Acolo o sa iti dai seama daca te place sau nu.

| MariaMihaela1991 a răspuns:

Mergi in tabara! mai mult ca sigur te place, il poti intreba TU in tabara daca te place ca sa fii 100% sigura, oricum e clar ca te simpatizeaza :*

| MagicUnicorn338 a răspuns:

Eu cred ca te place sa zic sa te duci in tabara =]]]]]]]