| AylynnGeoo a întrebat:

As vrea sa va rog daca vreti sa ma ajutati cum pot sa fac un baiat ca sa recunoasca ca ma place? ( o sa va spun o mica poveste despre el) bine eu nu-l plac dar de cand am 3 ani noi ne tot fugarim ne,, batem,, in joaca ne injuram si am auzit de la cel mai bun prieten al lui k el ma place dar eu vreau sa aflu de la el nu de la prietenul lui k el mai poate sa ma minta. Mereu ies afara cu cea mai buna prietena a mea Cristina iar noi ne jukm cu acei baieti ( sunt 8 in grupa) iar acel baiat care v-am spus ca mi-a spus ca ma place numai la mine se uita in continu in Cristina da cu putere dar in mine nu da tare doar ma atinge nu am injura. Va rog spuneti-mi cum il pot face sa imi spuna daca ma place dar nu intr-un mod de indragostita k eu am iubit:X va rog ajutati-ma. Funda:*

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi,dacă zici că nu-l placi, de ce să mai recunoască? Aşa pentru orgoliul tău, să te dai mare că te plac cât mai mulţi!

| Flaviucu a răspuns:

Singura modalitate e sa de "dai" la el, deoarece el nu o sa recunoasca niciodata ca te place daca nu ii arati si tu acesti lucru pentru ca ii este frica sau/si rusine.

| Stanca_Alexandra_1990 a răspuns:

Singura modalitate e sa de "dai" la el, deoarece el nu o sa recunoasca niciodata ca te place daca nu ii arati si tu acesti lucru pentru ca ii este frica sau/si rusine.