| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre caminile din UAIC, prietena mea nu demult s-a cazat acolo in C12 avem o relatie stransa de 2 ani, poate stiti ce se petrece acolo, se fac prostii sau nu, imping fetele la pacate?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca fac si sex cele care vor sa faca, sunt majore si nu trebuie sa dea raportul nimanui, nici macar parintilor!
Daca ar fi nevasta-ta as intelege, dar iti este doar prietena si atunci are voie sa faca ce vrea, cu cine vrea.
Peste ele in camera nu intra nimeni sa le verifice ce fac ele, deci, este dreptul lor sa faca ce vor in camera lor, inclusiv sex!

| mihai69 a răspuns:

Răspunsul meu e același ca la întrebarea ta anterioară ( http://www.tpu.ro/......-la-camin/ ):
===
La felul cum ai scris întrebarea, cred că e timpul să lași grijile deoparte; fata cu siguranță va cunoaște pe unul mai școlit pe acolo (cel mai probabil la bibliotecă sau laboratoare, nu în cluburile de care te temi tu).
Deci... mai bine renunță și caută o fată cu care să fii compatibil!

| Holiday a răspuns:

In toate caminele se face sex. Daca despre asta vorbesti. Evident ca nu te obliga nimeni, iar prietena ta daca te iubeste, sta deoparte, daca nu, nu. E simplu.

| kandaraki a răspuns:

De unde sa stim ce se petrece acolo? intreaba prietena, fiind de 2 ani impreuna, trebuie sa aveti incredere unul in celalalt, iti va zice adevarul. E logic ca in orice camin se face sex, deja daca iubita iti va fi sau nu fidela depinde de ea.