| Cata240 a întrebat:

In afara de saruturi si mangaieri nu prea mai fac nimic cu o fata. Tocmai din cauza asta relatia noastra se raceste tot mai mult. Nu inteleg de ce pentru ca ne place ce facem. Simt ca e nevoie de mult mai mult de atat intr-o relatie. Imi puteti spune voi ce ar trebui sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o iubesti si atunci nu exista nimic care sa pastreze relatia. daca ar exista chiar si un strop de iubire, lipsa sexului nu ar degrada relatia. Spune-i adevarul si despartiti-va, pierdeti inutil timpul. Chiar daca ati face sex, in absenta iubirii acesta nu v-ar salva decat cateva saptamani relatia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brigaela):

Sunt intr-u totul de acord cu colega noastra de pe TPU.

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Prietenașul tău vrea mai mult pentru că s-a plictisit de "rutină".

| Pinocchio a răspuns:

Cred ca problema ta este ca relatia ta se bazeaza mai mult pe sex decat pe altceva.

| RobertFHC a răspuns:

Cauta o fata care sa te lasa foarte rar sa ii pui tu mana pe cur de exemplu sau sa nu-ti dea voie deloc la inceputul relatiei, daca stii ce zic.
O fata care se arunca inainte asa..nu prea mai ai nicio satisfactie, daca stii ce zic.
Daca ai cucerit-o mai greu, atunci asta e genul de fata ok si crede-ma ca daca nu te lasa nici s-o mangai sau mai rar, atunci nici n-o sa iti mai vina placerile la cap.

| Cata240 explică:

Va multumesc pentru raspunsurile voastre. brigaela ma simt onorat ca mi-ai raspuns la intrebare. Imi e greu sa ma despart de ea dar cred ca e cea mai buna solutie.