| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si am nevoie de niste sfaturisad. Acum vreo 2 saptamani am vorbit pe Messenger cu un baiat de care imi place,eu am vazut pe Youtube un clip in care dansa Dnb(drum&bass) si l-am intrebat daca a invatat singur sau l-a invatat cine-va,m-a interbat ce Facebook am i-am zis si apoi a zis ca a invatat singur si apoi a inchis Mess-ul. Dupa o saptamana am vorbit cu el si l-am intrebat daca stiu pe un coleg de clasa de-al meu si zis ca il stiu si l-am intrebat la ce scoala e chiar daca stiam care e, si l-am intrebat ce clasa e el trece in a 8 a. Problema mea e cum pot sa vorbesc mai mult cu el? Adica cum pot sa fac sa ma bage mai mult in seama? Mie imi place mult de el dar vreau sa fim amici inainte. Cum pot sa fac? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Spongeebob a răspuns:

Gaseste chestii pe care le aveti in comun, discutati despre ele. Incearca sa fii relaxata cand vorbiti. Incearca sa fii subiectiva, sa nu te abati de la subiect, sa il lasi sa isi exprime puntul de vedere. Succes happy