| LeEu a întrebat:

Am si eu o problema! Acum vreo 3 zile am posta o intrebare de genu:"Imi place de un baiat de pe facebook.Pana la urma l-am abordat pe Messenger, el avea un clip pe Youtube in timp ce dansa Dnb(Drum&Bass)"in fine era mai lunga intrebare.si cred ca el a aflat ca il plac pentru ca acum ma ignora complet ii zic buna pe mess si nimic inainte vorbea cu mine si cand sa ma imprietensc cu el a aflat ca-l plac.Bine,eu vreau sa fiu prietena cu el atat, adica AMICI! Si am vazut pe Youtube la acel clip de al lui ca cine-va i-a spus"vezi ca te place o fata si nu stiu cum o sa bagi in seama" si altul i-a dat Link-ul cu intrebarea mea si cred ca si-a dat seama ca-s eu! Acum ce pot sa fac sa ma bage din nou in seama? FUNDA SI VOT! :-ss

Răspuns Câştigător
| pinky159 a răspuns:

Bunapuppy dog eyes si eu sunt intro situatie ca a ta, i-am spus ca il plac si acum numai vorbeste cu mine daca vorbeste vorbeste foartee foarte rar si rapsunde greuthinking acum eu incerc sa il conving ca nu il placstraight face,
te sfatuiesc sa te bagi in seama si sa spui ca nu este adevarat spune-i ca nu il placi si ca vreti sa fiti doar amicipuppy dog eyes
bafta multa:*

1 răspuns:
| CrazyStuff a răspuns:

Poti sa-i spui ca vrei sa fiti doar amici si poate asa il convingi sa vorbeasca din nou cu tine. Oricum nu mi se pare prea frumos faptul ca te ignora.Incearca sa ii explici situatia si poate te va intelege..Succes!