| LeEu a întrebat:

Am si eu o problemastraight face! Acum vreo 3 zile am posta o intrebare de genu:"Imi place de un baiat de pe facebook.Pana la urma l-am abordat pe Messenger, el avea un clip pe Youtube in timp ce dansa Dnb(Drum&Bass)"in fine era mai lunga intrebareoh go on.si cred ca el a aflat ca il plac pentru ca acum ma ignora complet ii zic buna pe mess si nimic inainte vorbea cu mine si cand sa ma imprietensc cu el a aflat ca-l plac.Bine,eu vreau sa fiu prietena cu el atat, adica AMICI! Si am vazut pe Youtube la acel clip de al lui ca cine-va i-a spus"vezi ca te place o fata si nu stiu cum o sa bagi in seama" si altul i-a dat Link-ul cu intrebarea meastraight face si cred ca si-a dat seama ca-s eu sad! Acum ce pot sa fac sa ma bage din nou in seama?sad FUNDA SI VOT!waiting

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că o să vadă şi întrebarea asta şi o să creadă că eşti vreo disperată. Lasă-l dacă nu te mai vrea, dragoste cu sila nu se face.Nici măcar amiciţie.

2 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Intelege ca daca te va placea si va vrea sa fie cu tine- o sa fie, tu nu trebuie sa faci nimic, asa ca bafta

| Razeph a răspuns:

Daca este destul de rational incat sa isi dea seama ca ce face este o greseala, se va rezolva de la sine. Insa eu iti propun sa tii o discutie serioasa cu el, fiti sinceri unul fata de altul, spune-i sentimentele tale fata de el si cum ai vrea ca relatia voastra sa se dezvolte, ce tangente sa aveti. Cred ca o sa fie bine! Succes!