| R3Beka a întrebat:

As vrea sa il fac gelos pe fostul meu iubit! Cand ies pe afara mereu iese si el. Asta e un avantaj! Deci cum as putea sa il fac gelos? De fapt foarte gelos astfel incat sa se reintoarca la mine?

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai am cateva ideii :
1. filtreaza cu cel mai bun prieten al lui
2. saruta-te cu un baiat fix in fata lui
3. ceva mai nebunesc : incearca sa faci ceea ce a facut si andrada in videoclipul acesta doar ca ii faci altui baiat http://www.youtube.com/watch?v=HG9n7EU6Z6E
4. Machiaza-te si imbracate mai provocator decat te.ai imbracat vreodata, si iesi pe strata, ascultand muzica la tel la maxim (muzica gen : blaxy girl : e vina mea etc., din astea dupa despartire) si plmba.te cu fetele prin fata lui
5. vorbeste despre un baiat atat de tare incat el sa auda
Funda?

6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

De ce sa-ti pierzi timpul cu asa ceva? Banuiesc ca v-ati despartit dintr-un motiv serios, ce te face sa crezi ca daca te vede cu alt baiat sau ceva de genul asta va vrea sa fie iar cu tine? Sincer mai bine evita-l si gaseste-ti alt baiat.

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Nu te mai uita la el si vorbeste cu cateva prietene despre un coleg (prieten) care te place.Crede-ma merge. Funda

| Floris83 a răspuns:

Dacă n-ai reușit să-l ții lîngă tine cînd erați împreună, slabe șanse acum

| mariana20 a răspuns:

Daca vei face tot ce ti-a spus iiSunshine ai toate sansele sa nu se mai intoarca niciodata la tine si sa spuna ca a luat cea mai buna decizie cand v-ati despartit.Niciodata nu ai sa faci gelos un baiat daca saruti un altu, ci va spunde despre tine ca esti ca toate celelalte.Fi indiferenta, asta ii va pune semne de intrebare si daca tine la tine indiferenta ta il va durea si te va cauta el!

| Effy12 a răspuns:

Iesi dezbracata pe stradahappyCrede-ma o sa mearga!

| vasilebog01 a răspuns:

Saruta-te cu un baiat in fata lui, asta sigur o sa-l faca gelos...