| d0areu a întrebat:

Azi iar am dat cu piciorul intr-o sansa IMENSA! Mereu dau cu piciorul in ea. In fiecare vara si iarnă am o sansa ca asta, dar eu mereu o risipesc, fiindcă imi este rusine. Acum trebuie să mai astept pana la iarna, iar cu cat timpul trece cu atat va fi mai greu. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Să ai încredere și să iei această ''șansă'' cu brațele întinse.

Indiferent ce s-ar întâmpla vei ști că măcar ai încercat.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu știm despre ce e vorba.

| LePotato a răspuns:

Tu nu ne-ai zis nimic.
Deci, cu ce vrei sa te ajutam?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te gandesti de pe-acum.
Pana la iarna mai este, deci mediteaza bine la ce vrei sa faci, ca sa nu mai mori de ciuda ca nu mai ai oportunitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai da cu picioarele.