| Aly359 a întrebat:

Stiti cumva cat trebuie tinuta dieta fulger? M-am apucat sa o tin de azi. Vreau pana in vara sa dau jos mult si fac orice. E cam greu fiindca e iarna si nu prea am ce sport sa fac.

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dieta fulger este o cura de slabire care te poate ajuta sa scapi de kilogramele in plus si se recomanda persoanelor sanatoase, dureaza in general o saptamana. Acest lucru inseamna mai putine grasimi, mai multe fructe si legume, efort fizic regulat care inseamna mersul pe jos, cu bicicleta, inot, urcatul scarilor in fiecare zi etc.

| misterioaѕa a răspuns:

Eu ti-asi spune sa nu tii o dieta severa, persoanele care au tinuto au patit mai tarziu sa se ingrase mai taree