| lupsealexia a întrebat:

Eu am 13 ani si imi place de un baiat de 20 de ani. Ne-am intalnit la o manastire(el fiind seminarist) si am sa il vad si saptamana viitoare cand mai merg. L-am vazut holbandu-se la mine, facand glume cu mine si privindu-ma....ciudat ca sa zic asa. Credeti ca ma place? Si daca da\nu de ce? Dau funda celui mai detaliat raspuns!

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce te mai duci si saptamana viitoare? Ai 13 ani.Ar trebui sa ai alte preocupari.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU
1.Diferenta de varsta e prea mare
2El major, barbat, tu minora, doar o copila
3.Nu cred ca baiatul s-ar uita la fetita ca tine pentru ca nu de asta este acolo
Face glume si trebuie sa iei ca atare si atat..restul ti se pare.
Tu mergi acolo sa te rogi sau ce?

| Doub a răspuns:

Vrea să te exorcizeze şi nu ştie cum.

| WaterDrop a răspuns:

Poate a crezut ca esti baiat.Altfel nu, doar incerca sa te inveseleasca probabil.

| Lawliet14 a răspuns:

De ce generalizam? Ce are daca are 20 de ani? Poate la fel de bine sa o si iubeasca pe fata. Conteaza ce fel de om e, insa putina precautie nu strica totusi! (draga Alexia)

| ShaOfHatred a răspuns:

Vrea poate sa cititi biblia impreuna, sa desenati icoane, nu stiu.

| Pool77 a răspuns:

laughing))))
Pedofil in devenire.
Sa faci bine sa apara in stirile de la ora 5 ca pe atunci pornesc si eu tv-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asadar,nici asta nu se abate de la regula.Pedofilia preotilor e la ea acasa.

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te temi ca te bate Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu baiatul e pedofil. Fata e proasta si o ia prea personal. Cand un baiat rade cu tine nu inseamna neaparar ca te place. Maturizeaza-te mai intai. Apoi sa iti fuga ochii dupa baieti. Sau ti-ai pierdut papusile?/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbesc prostii despre tine draga " alexia". Dar o mucoasa ca tine mai bine si-ar vedea de scoala. Nu sa te uiti dupa baieti mai mari decat tine. Ai deja mancarici de la 13 ani? Maturizeaza-te, apoi sa te gandesti la relatii si sex. Abia descoperi si tu ce ai intre picioare si deja vrei sa o oferi cadou unui baiat de 20 de ani? Vai, fetita draga... Cred ca habar nu ai pe ce lume traiesti.

Si data viitoare raspunde-mi astfel incat sa primesc si eu notificare.

| Satango a răspuns:

Bună!
Nu prea voi detalia, nu am ce. Însă din acea atitudine reiese faptul că îl atragi. Data viitoare când te va vedea, în cazul în care îi vei răspunde cu aceleaşi maniere, dacă-ţi doreşti, desigur, şansele vor fi mai mari ca să te abordeze.

Răspuns utilizator avertizat
| lupsealexia explică:

Merg in fiecare saptamana pentru ca acolo sta tatal meu pentru o perioada de timp.

| lupsealexia explică:

Nu spune prostii despre mine daca nu ma cunosti angelblue90, ok? Habar n-ai cat sunt de matura sau nu, asa ca tine-ti gura.

| Nestea5000 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie. Dar el avea 17 ani. Problema e ca, desi va deveni preot, trebuie sa il cunosti foarte bine. Nu toti viitorii preoti sunt 'cei mai calumea'. Si nu spun asta de la mine, ci de la persoane care stiu. Si alta problema: ei, cand termina facultatea se casatoresc imediat. Stii cum il cheama?