| anonimyus a întrebat:

Fac planul pentru o seara romantica. Am nevoie de petale de trandafir, multe petale! As gasi un loc in iasi de unde as putea sa le procur? E scump sa cumpar direct trandafirul...

4 răspunsuri:
| anonimyus explică:

Pfff, nu prea vreau sa optez la nimic artificial... dar iti multumesc mult!

| anonimyus explică:

Si cu aproximatie de cam cati trandafiri as avea nevoie ca sa scriu te iubeac si sa fac o inimioara?

| SkyPilot a răspuns:

Mai bine cumperi trandafirii cum iti plac tie. Dai un ban da' stai in fata! O sa merite din plin. Si eu am obiceiul astawinking

| Aasdfghj a răspuns:

Mergi si tu la florarii si intreaba. Sau cauta pe la magazine petale artificiale.
Sau daca nu te deranjeaza sa comanzi online, uite aici un site http://decorevenimente.allshops.ro/......c_set.html