| OmulCareStieCeFace a întrebat:

M-am despartit de prietena pe motiv ca are pe altcineva, adica ea s-a despartit de mine printr-un sms. Si mereu am un gol care nu il pot umple si mi-se schimba starea de spirit rapid. Din orice imi aduc aminte de ea. Mereu am o stare de melancolie ( nu chiar mereu dar nah.Ce sa fac sa redevin persoana aia vesela si amuzanta si cu chef de viata? Ce parere aveti de reactia fetei? Oare sunt eu devina sau ea? Merita sa o recastig, si cum? Ce sa fac sa revin inapoi cum am fost adica sa nu mai simt golul ala si sa nu am schimbarile astea de spirit? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Nu cauta sa umpli golul din tine cu lucruri din afara ta. Adevarata bucurie se gaseste in interiorul nostru nu in exterior.

5 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Nu te mai gandi la ea, uitate la viitor nu la trecut.
Incearca sa iti cauti o iubita noua.

| OmulCareStieCeFace explică (pentru BigG):

Si cum sa imi caut o iubita nou?

| BigG a răspuns (pentru OmulCareStieCeFace):

Daca esti la scoala cauti o fata care te simpatizeaza

| OmulCareStieCeFace explică (pentru BigG):

Si cum imi dau seama ce fata ma simpatizeaza

| BigG a răspuns (pentru OmulCareStieCeFace):

Se uita la tine, zambeste, te saluta cand vorbesti cu ea se intimideaza. Ii importanta sa ii areti ca esti stapan pe tine si nu ti frica sa faci primul pas. Nu trebuie sa te grabesti cand o abordezi, in fiecare zi cate putin.