| alinusaa a întrebat:

Buna TPU vreau si eu raspunsuri cat mai multe la o intrebare, simplul gest al unui barbat de a conduce o femeie acasa poate fi interpretat ca un semn de bun simt sau poate semnifica ceva mai mult, ce credeti? mersi anticipat

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Si una si altahappy

| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Cred ca amandoua. acum poate conteaza si discutiile si gesturile pe care le face` atunci cand te conduce. parerea mea e sa fii foarte atenta. adica` sa incerci sa iti dai seama ce vrea de la tine. si daca tu esti pregatita` sa ii acorzi atentia de care are el nevoie.

| bebetho a răspuns:

Poate fi interpretat si ca un semn de bun simt dar uneori si ca un pretext al barbatului ca sa aiba sansa de a discuta cu femeia, mai pe scurt, sa aiba sansa de ai transmite semne de simpatie. De ce? Oare laughing