| dam2305 a întrebat:

week asta imi vine iubitul dintr-o aplicatie care a durat cateva saptamanim as vrea sa ii fac o surpriza dar nu perversa. ajutati-ma cu cateva idei..multesc

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Gateste-i un tort sau o cina pentru voi doi. Fa-i un album de fotografii. Impodobeste-ti camera cu poze cu voi si chestii handmade ca ghirlande de hartie. Cheama-i toti prietenii intr-un bar si cheama-l acolo, fara sa stie nimic (Suprizaaaa!). Organizeaza un treasure hunt cu premiul o intalnire romantica pentru voi. Instaleaza-ti pe laptop/PC jocul lui preferat si invita-l sa va jucati impreuna. Fa-i un CD cu melodii care va reprezinta relatia. Fa-i un carnetel cu cupoane pe care sa le foloseasca atunci cand vrea el (de exemplu: cupon pentru un masaj cand o sa ai nevoie, cupon pentru o imbratisare luuunga, etc)

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Ce ii place? Doar tu stii fai mancarea preferata un cadou pe care il vrea. Sau da o petrecere cu toti amici comuni sau cu vreun prieten deal sau vechi.