| farsa a întrebat:

Care sunt replicile cele mai folosite de tine cand te inerveveaza cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ex cand arunca cu porecle cineva:sa-i sugi uh p.a?
sa i-o manci uh la ?
sau simple:cand ajungi si uh la nivelul mah sa vii sa vb d la egal la egal.cand eu fumam din astea uh umblai pe sub pat in picioare.asta-i veche sa te f.t(trag) intr-o ureche,zi una noua sa te f.t(trag) intr-aman2.esti plin de smecherii cat un WC(buda,depinde care suna mai bine dupa voi) de hartii.trebuie sa anunt politia,esti acuzat de port ilegal de frumusete.VOI RADETI DE MINE CA SUNT DIFERIT,EU RAD DE VOI CA SUNTETI TOTI LA FEL.hahaha

| Cristurean_Antonica_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Daca ma mai cobor mult la mintea ta dau de petrol"
"Daca prostia era facuta din caramida tu erai Marele Zid Chinezesc."
"Esti luat cumva de pe net? Ca esti redus la minte."
"Nu te urasc draga, doar ca nu ma intereseaza existenta ta in momentul de fata"
"Ai nevoie de licenta sa fii asa prost?"
"Toata lumea are dreptul sa fie urata, dar tu abuzezi de acest drept"

53 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ii spun ''ai dreptate puisor '',''desteapta mamii '','' inteligent ceea ce spui, dar.''. Cand dau o replica, ma gandesc ce sa fac ca sa-l linistesc, nu sa pun paie pe foc. Astfel, s-ar putea sa castig dreptul de a-mi spune parerea.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer sa evit o discutie de acest gen, nu conteza persoana.Astept momentul potrivit pentru a discuta cu calm orice problema, si daca am gresit imi cer scuze. Totul pentru a nu degenera in insulte si calomii si viata sa-si urmeze cursul in liniste si pace.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

"Du-te si te plimba, vorbim mai tarziu, acum am treaba."

| Anca a răspuns:

Cu mine e nasol sa te certi laughing)
Pt ca incepand de la replici ironice gen : "hai canta la alta masa", pana la fmm, s-ar putea sa trec prin toate increngaturile posibile mwahaha.
De obicei am : carau poteca laughing)), ai baut formol draga, iar vinzi castraveti la gradinari, tu crezi ca eu-s de ieri - de azi si muuulte altele.pe care nu mi le mai amintesc laughing)
Dar pot inventa pe moment multe trebuie pe care apoi le uit laughing)
Cu mine e rau sa te certi ca-s "proasta" la gura tongue

lolita
| lolita a răspuns:

"nu ma cobor la nivelul tau".

| Criiss16 a răspuns:

Ai încercat vreodată săritura de pe bloc? Hai că îţi arăt eu cum se face. tongue

| Roby67 a răspuns:

De regula fac mai mult cu privirea decit cu vorba.

| albastrel a răspuns:

De obicei spun ''asa e ca tine'' si nu mai spun nimic... Am invatat ca nu e bine sa ma agit pentru cine nu trebuie. desi nu ma pot abtine sa nu ii spun prietenei mele cand ma supara ''hai mai du-te-n p... a matii''. ne permitem, doar ne cunoastem de 13 anihee heebig grin

| Bteen a răspuns:

Poti fii rea :,, jet'',, fa pasi '' ''lasa-ne'',, ceao'' si pleci, adica indiferenta doare mai taredecat orice, crede-ma. Succes!

| Sara2 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa dar a inerva inseamna a excita, corect este enerva
concluzie : ori ai intrebat intr-ade-var de incervare-excitare si restul s-au gandit la enervare, ori ai gresit chiar tu

| Biianca81215 a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata si te plimbai pe poneiul tau roz in lumea basmelor?
Ceai mai azui voci?big grin

| Summer Memories a răspuns:

"Ha ha ce am mai ras"

"Da? Hai nu mai spune oh go on"

"Nu zau?"

Normal ca le zic pe un ton ironic laughing. As vrea sa ma dezobisnuiesc sa mai zic asta cand ma enerveaza cineva, dar nu prea pot sa ma stapanesc cand ma enervez straight face

Tu ce replici folosesti? kiss

| OanaG a răspuns:

Marslaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ////////////// a răspuns:

Nu am chef sa stau de vorba, ma enervezi, du-te de-ti vezi de treaba, vorbim alta data, nu fi asa intelegent, esti sigur...

| adydassler a răspuns:

1dute ma acasa si mai mananca 2 gaini pana ajungi la valoarea mealaughing
2tu crezi in basme?

| aleix a răspuns:

Taci ca esti o balena esuata.copil facut din l... a lu` tactu scapat pe gresie si pus in eprubeta happy

| octavianpas a răspuns:

M-am saturat! Nu vreau sa mai aud!

| oky a răspuns:

"Cand fumam eu dinastia ca tine tu erai scrumiera mea " sau "Da-ti foc, arzi, fa-te scrum si sufla-te singur."

| someone_8322 a răspuns:

"m leshi?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"In cazul tau, sunt sigura ca prostia e o mostenire de familie"asta spun eu cand ma enerveaza cinevahee heewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a piscat purecul de te repezi asa la minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma,, enerveaza"cineva ii spun pur si simplu; hai lasa-ma ca nu am timp de povesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma "enerveaza" cineva ii spun, ma citez: "Invata limba romana!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te referi la ' enervat '? o. o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti dau una iti bag familia in cheltuielilaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti bine?! Ai scame in sange?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ex cand arunca cu porecle cineva:sa-i sugi uh p.a?
sa i-o manci uh la ?
sau simple:cand ajungi si uh la nivelul mah sa vii sa vb d la egal la egal.cand eu fumam din astea uh umblai pe sub pat in picioare.asta-i veche sa te f.t(trag) intr-o ureche,zi una noua sa te f.t(trag) intr-aman2.esti plin de smecherii cat un WC(buda,depinde care suna mai bine dupa voi) de hartii.trebuie sa anunt politia,esti acuzat de port ilegal de frumusete.VOI RADETI DE MINE CA SUNT DIFERIT,EU RAD DE VOI CA SUNTETI TOTI LA FEL.hahaha.