| adi a întrebat:

Cat costa o sedinta de psihoterapie in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Pretul pentru o sedinta de psihoterapie este de 70-80 ron in bucuresti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.mama e psiholog si depinde de problema cu care te confruntihappypreturi in jur de 50 de ronihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o sedinta nu faci nimic, ci eventual iti clarifici cate ceva! Ca sa aiba efect, trebuie sa fi foarte sincer, realmente interesat sa-ti rezolvi problema/ele, cooperant, etc, iar numarul minim de sedinte poate fi intre 6 si 12!
Asta asa, ca sa ai o idee.

PsihoSex (delogat)

| mikilaina a răspuns:

Buna ziua,

Costul unei sedinte de psihoterapie in Bucuresti variaza de la 80 ron pana la 250 ron, depinde de problema cu care va confruntati, dar si de experienta sau faima terapeutului ales. Daca pretul este oarecum o problema pentru dvs. va recomand sa optati pentru consilierea psihologica online, planurile tarifare sunt mai mic si in plus nu trebuie sa va deplasati pana la cabinetul psihoterapeutului ci pur si simplu stati in intimitatea casei dvs. si beneficiati de sprijinul si suportul unui psiholog. Pentru a va forma o opinie despre costul perceput pentru consilierea psihologica online va trimit link-ul urmator. http://www.topexperti.ro/pachete-conversatii
Va doresv multa sanatate si sper sa gasiti linistea interioarea si multumirea de care aveti nevoie.