| anonimus1127 a întrebat:

Caut idei de surprize pentru nunta surorii mele. Nu mă refer la banalele declarații sau cadouri. Vreau ceva mai aparte, de neuitat și emoționant.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un sărut pasional cu mirele. Va ține minte cu siguranță.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu imi vine nicio idee, insa sper ca nu apelezi la glume sau alte prostii.De exemplu, era un video pe Facebook cu o farsa in care spre finalul nuntii, tortul(dublura) este scapat pe jos, mireasa aproape incepe sa planga, iar apoi este adus tortul real.Mi se pare penibilut. laughing

| UserRo10 a răspuns:

Cumpara-i ceva simbolic ce ii aduce aminte de copilariea petrecuta impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un spary cu piper si sa îl folosească contra vânt. Sigur se va bucura pana la lacrimi.

| gogugogugogu a răspuns:

O declaratie notariala prin care renunti la partea ta de mostenire pentru ea? big grin

| Smolbean a răspuns:

Poți sa i faci un video cu poze/clipuri scurte din copilărie, cu tine, cu părinții, cu prietenii și apoi cu mirele. Asa ca o poveste.