| MicutttaDeTot a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa fiu intr-o relatie cu un baiat... P.s nu e orice baiat, toate fetele sunt moarte dupa el... Adica cum as putea sa ies in evidenta? Noi momentan suntem prieteni foarte buni.

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa fii diferite de ele adica daca toate sunt moarte dupa el, tu nu fi asa. Arata-i ca esti o persoane de incredere, prietena buna, amuzanta dar arata-te si ignoranta, indiferenta, lasa-l pe el sa te caute, sa te abordeze.

| T0T a răspuns:

Lasa evidentele, daca te va placea, o va face pentru ceea ce esti tu. Daca nu, asta e.

| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa stai departe de baietii de felul acesta. Mai tarziu te va lasa si vei suferi in zadar.
O relatie de prietenie se face cu un singur scop: casatoria. Daca nu este scopul acesta, relatia va dura doar pana la o vreme. Garantat.

| Doub a răspuns:

Sa fii tu.

| skirlex a răspuns:

Eu sunt baiat, si nu vreau sa ma laud dar si pe mine ma plac toate fele de la mine din clasa, si eu vad ca o fata e speciala atunci cand sa zicem, celelalte vin la mine si ma intraba tot felul, dar mereu e una mai timida acolo, care e diferita de celelalte...eee astea imi plac mie fetele cu bun simt si care se deosebesc de celelalte, si prin felul lor de a fi, cam asta, aaa si daca toate fac acelasi lucru tu fal invers ca sa te deosebesti, bafta

| CodreanuC a răspuns:

Si asa raman alti baieti pe dinafara...

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Pai ai iesi in evidenta daca ai fii iubita lui
!

| MicutttaDeTot explică (pentru Costas_Camelia_1976):

Eu asta intreb, ce sa fac ca sa fiu cu el...

| marcar a răspuns:

Buna.Pai incearca sa fii mereu tu, adica fii naturala.Nu incerca sa pari ceva ce nu esti de fapt. Daca pana in moment sunteti prieteni foarte buni, inseamna ca te place asa cum esti! Daca dintre toate pe tine te-a ales sa fiti prieteni buni, sigur ii place de tine asa cum esti.Dar totul necesita timp si rabdare.Nu uita, fii naturala, fii unica.Baietii iubesc asta.

| Anonimutza123 a răspuns:

Fii diferita de celelate, comportă-te cu el deosebit față de cum se comportă resul fetelor. glumește cu el.