| KiduuDianaD a întrebat:

Ce parere aveti despre tipi care fac promisiuni si nu le respecta? x-(

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Urasc asta. Frate, daca nut e poti tine de o promisiune, n-o mai face.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt de incredere, sunt cam neseriosi

| William a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa ii judecam. Poate ca a intervenit ceva si de aia nu s-au tinut de cuvant. Arata-mi tu persoana care s-a tinut de toate promisiunile facute vreodata.

| AFR81 a răspuns:

Pai, desigur, o parere proasta... Acei oameni nu vor reusi sa isi faca vreodata prieteni adevarati. Cunosc multe astfel de persoane, care zic ca fac ceva, iar apoi se scuza prin tot felul de chestii...

| KiduuDianaD explică (pentru AFR81):

Exact asta mi s-a intamplat azi. Voi ce credeti a cautat o scuza sau a spus adevarul?

| KiduuDianaD explică (pentru AFR81):

Eu cred ca nu m-a mintit, deoarece este o persoana la care tin foarte mult. Astept si parerile voastre

| Dariusuu a răspuns:

Sunt neserioși!

Niciodată să nu promiți ceva ce nu poți face.

| AliGab a răspuns:

Trag concluzia ca nu ma pot baza pe el daca voi avea vreodata nevoie, asta inseamna ca il exclud de pe lista persoanelor de incredere. Ca urmare incerc sa nu ma apropii foarte mult de el.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Dacă nu există circumstanţe atenuante, atunci pur şi simplu că nu merită încrederea mea.

| SladeWilson a răspuns:

Parere proasta.