| imihaistoian a întrebat:

Cele mai bune cursuri gratuite pentru copii de 5 ani in sector 3 unde ar trebui sa participe copii care ar fi?

Răspuns Câştigător
| B0gdanG a răspuns:

Incearca Clubul Copiilor Sector 3: https://clubulcopiilor3.ro. Nu am incercat deci nu pot sa recomand dar teoretic ar trebui sa fie ok.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cursuri pentru copii de 5 ani? Pentru ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există asa ceva, orice curs costă bani, tu la ce curs vrei sa duci copilul? El sau ea ce vrea sa faca, ca la 5 ani ei nu stiu decat sa se joace sa doarma sa manince nu sunt ei atenti sa invete, nu invata astia de la scoala nimic clasele 1-4 dar cei mai mici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa intelegem ca tu vrei sa duci copii la orice curs, doar sa fie gratis nu conteaza daca ei vor sau nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sau de laudat la rude.

Uite Vasilica face si pian, si teatru si balet si karate.
Da Vasilica vrea?

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru suntserios):

Mi-e mila de copii aia rolling on the floor sa ai un terminat de tata ca asta care isi mananca de sub unghii domne ''GRATIS'', nici nu ii intreaba bai taticule ce v-ar placea, adica ce conteaza ce le place lor, sa ii placa lui aia conteaza, sa se lauda taranu ca fis-o face nu stiu ce mare activitate si rudele sa creada ca domne asta a bani grei sa-l ajute pe fis-ohee hee si el n-a dat un leu.Asta pare genu ala de parinte pe care l-am intalnit multi in scoala. Taranu ala care facea cadouri de multi bani profesoarei ca sa para el cineva si s-a bagat fis-o in fatawinking, asa aveam eu una venea tarana de in martie si baga vrajeala ba dati toti din clasa cate 100 de lei sa pun bani sa luam profesoareihee hee si ea lua o amarata de vaza la 50 de lei si restul ii pastra ea.

| Sophieka a răspuns:

Nu stiu ce cauti tu pe acest grup ca om adult cu copil... Re-orienteaza-te spre medicul de familie, un pediatru sau macar un grup de mame / tatici pe Facebook...

Aici nu e un loc unde sa pui intrebari de genul si nu e lume in masura pentru asta.

| Negroo a răspuns:

Cursuri gratuite pentru ce? Ce domeniu?