| anonim_4396 a întrebat:

Cine este iubitul lui demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Teardrop:] a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu are nici un iubit deoarece este prea ocupata petru a avea unul.

230 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Ai dreptate andrada005 dar sunt si cateva poze asa ca sa nu tragem concluzii inainte sa aflam de la sursa.si ce tot o dati cu joe jonas.de la o intrebare ati ajuns la joe jonas.id meu este anduta_loves_you@yahoo.com.cine are ADEVARATUL id a lui demi lovato va rog sa imi trimiteti...peace!

| WeLoveIceCream a răspuns:

Ai dreptate andrada005 dar sunt si cateva poze asa ca sa nu tragem concluzii inainte sa aflam de la sursa.si ce tot o dati cu joe jonas.de la o intrebare ati ajuns la joe jonas.id meu este anduta_loves_you@yahoo.com.cine are ADEVARATUL id a lui demi lovato va rog sa imi trimiteti...peace!

| andrada005 a răspuns:

Pana acum nu am auzit de nimeni...cred ca lumea spoone ca e cuplata cu joe datorita filmului camp rock!

| Mellie00 a răspuns:

Nu este cu nimeni! Apropo cred ca stiati ca pe demi nu o cheama asa, nu? Numele ei real este Demetria Devonne Lovato! Si colega ei cu care lucreaza in Sonny si steluta ei norocoasa blonda acea a fost ceruta in casatorie! Stiu de unde sa ma informez cu toate noutatile!tongue

| LittleZyzy a răspuns:

Iubitul ei este Joe Jonas, asa se scrie prin presa... dar nu au facut relatia oficiala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e cu JOE JONAS ( love struck )... a fost o perioada cu Cody Linley... dar acum este singura ...cu Joe Jonas. a fost intr-adevar impreuna dar in 2007 sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cu joe jonas
mi-a spus pe mas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum sa fie Joe pentru ca el are iubitastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovat a fost cu joe jonas dar acum e singura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca este cu joe jonas deoarece el a avut-o ca iubita pe Taylor Swift apoi a parasito pe aceasta si sa cuplat cu camilla belle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa aflu cu cine este demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elisa sunt si eu as vrea sa fie cu joe fac o pereche super nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cu tony oller sau cody linley sau joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi lovato este joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ea este cu cine am vazut eu pentru ca am cunoscut-o odata daca vreti sa vb cu ea sunati la numarul 0754316078

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonas este iubitul lui Demi, desi ei neaga asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine e iubitul lui demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are multi prieteni apropiati, dar cred ca momentan nu are pe nimini, si chiar am intrebat-o daca are o relatie cu joe si a zis ca nu, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jo jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul ei a fost Cody Linley.Acum nu are deoarece e prea ocupata cu turul din 2009. Din pacate nu va trece si prin Romania! Poate la anul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este Joe Jonas se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-as dori din suflet sa nu fie q joe...happyhappy si app anonimule ai u id ei ca sa iti sp ea pe mess?laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovato nu are nici un iubit dar ea vrea sa aiba asa ca isi va cauta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovato este o fata super frumoasa si ar fi mai bine sa stea cu joe jonas brothers ca se potrivesc de minune!:X:X:X:X