| anonim_4396 a întrebat:

Cine este mai sentimental? Baieti sau fetele?

18 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia, eu zic ca nu putem generaliza.

| B343 a răspuns:

Ambii, dar fetele arata asta pe cand baietii isi ascund sentimentele happy

| Fiction a răspuns:

Fetele.

| noktambul a răspuns:

"Mai sentimental este baieti" laughing Mai agramat este ioanmarius2011...

| deceeu a răspuns (pentru noktambul):

Eu cred ca ''mai sentimental este fetele'', la a doua subscriu

| maria4567 a răspuns:

Fetele deoarece ele dupa ce trec printr-o despartire plang o luna de zile sau chiar isi iau viata dara baieti de suparare beau se duc in cluburi si gasesc alte gacici cu care se imprietenesc. dupa aceea vorbesc pe messenger, facebook la telefon cu ele si asa isi intemeiaza o noua relatie

| IasmiTheStrange a răspuns (pentru maria4567):

Nu neaparat. cunosc un baiat care e exact inverul a ceea ce zici tu.

| Giinger a răspuns:

Cred ca fetele. Ele se lasa mai mereu purtate de visare, plang la telenovele, tanjesc dupa baieti care mai de care si sufera cand ei nu le baga in seama...laughing

| SweetSecrets a răspuns:

In general fetele.Ele plang la filmele de dragoste,pun suflet in relatii,se emotioneaza cand vad niste poze mai vechi,amintiri frumoase:X.
Exista si astfel de baieti,insa mai rar, ei vor sa demonstreze ca sunt puternici si nu ii misca orice lucru marunt, ca nu prea le pasa de fete insa in sufletul lor nu este chiar asawinking
Fundahappy?

| IGM a răspuns:

Fetele, deoarece nu le este rusine sa isi arate sentimentele,de exemplu daca cineva vine si incepe sa te faca in toate felurile pe strada doar nu incepi sa plangi deoarece baieti trebuie sa fie mai duri,mai rigizi [asa cred unii oameni] nu sa inceapa sa planga,daca incepi sa plangi fii sigur ca incepe toata lumea sa comenteze ia uite si pe fetita aia,sa lupte, dar daca cineva vine si se ia de o fata normal ca incepe sa planga deoarece ea nu are putere sa lupte, in 50/ de cazuri. Sper sa nu te superi ca am folosit persoana a treia.

| Purgatoriu a răspuns:

Baietiii.

| cornel13 a răspuns:

Fetele la mine in clasa cand a plecat diriga fetele plangeau in hohote baieti nu aveau nici o treaba.

| justagirl1 a răspuns:

Fetele!

| deyutza_6928 a răspuns:

Si fetele si baietii sunt sentimentali. Doar ca unor baietii le este rusine sa-si arate sntimentele. Si le ascund in timp ce fetele le lasa la vedere. Eu nu-i pot compara. Tu decizi! Sper ca raspunsul meu sa fie bun.

| Bayb a răspuns:

Nu exista un raspuns concret deoarece depinde de comportamentul fetei/baiatului exista baieti mai sensibili si fete mai baietoase si vice-versa.De aceea nu poti niciodata sa dai un raspuns concret.Raspunsul este in aceea persoana. Sper ca raspunsul meu sa te ajute.

| StelutzaStar a răspuns:

Fetele big grin

| IasmiTheStrange a răspuns:

Depinde de personalitate. O fata poate fi baietoasa ceea ce bineinteles inseamna ca nu este prea sentimentala(in majoritatea cazurilor). Iar eu cunosc un baiat care nu este gay dar este sentimental. Nu exista un raspuns concret.