| Whittyfluffy a întrebat:

Ce ar face baieti daca nu ar fi fetele pe lume?
Si fetele ce ar face daca nu ar fi baietilaughing)rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Baieti ar muri de laba, si ar intra in coma zi de zi noapte de noapte
fetele ar murii din lipsa de p**a

| Ciufulituuu a răspuns:

rolling on the floor)))) WOOOW pai fetele ar sta pe mess si in mall tot timpul si baieti la bar si... la cs si ei laughing

| DyaElla a răspuns:

As cauta`o pe DyaTH si sa ma privesc in oglinda sexului opus laughing

| Metaler a răspuns:

Mithbusters au treaba de acum inaintelaughing

| BBdragutza a răspuns:

Ar muri ca doar fete sunt intotdeauna mai tari ca baietii! ps:baietii sunt pierduti fara fete!

| Whittyfluffy explică:

Foarte comiclaughingJ eu tot la asta ma gandeam! Dar ma gandeam mai mult ca baieti ar fi morti daca nu'ss fetele pe lume Dar fetele se descurka!laughing

| BeeFree_4482 a răspuns:

Baietii sar juca cu puta in nisip garantat si fetele ar face toata ziua pe degetica i rolling on the floor)))