| marisha a întrebat:

Ce vor fetele de la baieti?

Răspuns Câştigător
| cristina4love a răspuns:

Dende de fata. Eu de ex. imi doresc un baiat linistit, nu smecheras din ala, care sa stie sa-mi faca mici atnetii cum ar fi o floare, o plimbare prin parc, o strangere de mana.Cineva cu care sa ma inteleg perfect si sa ne completam unul pe celalalt. Din fericire am gasit persoana respectiva si sunt foarte fericita:*

4 răspunsuri:
| spyceygirl a răspuns:

Protectie, iubire, incredere, siguranta...mai vreti ceva fetelor?smugsmug

| Lora_6439 a răspuns:

Depinde de la fata la fata, dar in general vor de toate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani, mașini, băutură (ultimile două nu prea își au rolul că oricum depind de prima) și p. ă (ops, cuvânt urât). Concluzii proprii, nu judecați greșit.
Curios totuși de ce această întrebare este adresată de o persoană de sex feminin, n-ar trebui să știi asta deja?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te intrebi singura ce vrei de la iubitul tau? Asa afli big grin