| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Vampă a răspuns:

NoName pentru că ea/el dă cele mai bune și folositoare răspunsuri

Votez NoName[love struck]

| Hibriiiid a răspuns:

NoName.Parerea meaa.Este unul dintre utilizatorii foarte cunoscuti pe site. Da raspunsuri folositoare meeereu.In ea am cea mai mare incredere ca va da cel mai bun raspuns.Parerea mea.Bye Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, pentru că este obiectiv în răspunsuri, dar și pentru că are o anumită finețe și un bun simț care lipsește multor utilizatori TPU.

| OnTheTop a răspuns:

Eu o votez pe: NOName

| ExpertInMuzica a răspuns:

Eu o nominalizez pe NOname... ea da raspunsuri cred ca are 2000 de raspunsi in luna astalaughing sau macar 1000este si foarte activa, da raspunsuri folositoare ajuta oamnii, e de treaba, top 10, expert TPU din vara asta.Nu e clar?

| MonicutZZa a răspuns:

Eu o nominalizez pe Brigaela. Raspunsurile ei mi se par cele mai complete si cele mai folositoare. Cel putin pe mine m-a ajutat foarte mult, deci o nominalizez si ii urez succes!

| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu ma consider pe mine. Am ajutat cu ce am putu utilizatorii si chiar daca undeori nu am primit fundita pentru ajuturol acordat ma bucur ca i-am putut ajuta. multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe @HARCIOG il aleg din motive...personale(scrie frumos in grupuri de cuvinte, chiar ma uitam la literele lui de inceput de propozitie si toate sunt identice, ce sa mai..."caligraf TPU"). Trebuia sa specificati ce criterii trebuie sa indeplineasca userul anului!
Se puteau face mai multe categorii pentru: furt intelectual de pe alte site-uri, ipocrizie, "lupul TPU, veverita TPU".

| InoTkd95 a răspuns:

Eu cred ca NOName merita cu siguranta sa fie userul anului. Si pe mine m-a ajutat de multe ori si vad ca si alte persoane sunt multumite de sfaturile sale. big grin>big grin

| βσσblėėŝ a răspuns:

Eu zic Noname pentru ca a dat raspunsuri folositoarebig grinsi aste foarte activ/a

| LiTtLeAnGeL_9537 a răspuns:

Pai la intrebarile mele, cea/cel care si-a dat cel imi mult silinta este Tweety deci pe ea o nominalizeze.happy
-are destule intrebari castigatoare din cate am vazut eu
-raspunde si ajuta pe majoritatea de aici, fara sa-i jigneasca
-se implica in raspunsurile date
-nu minte ca si alti
Pai in concluzie Tweety mi se pare un utilizator bun, onest +ca este de foarte putin timp pe TPU si deja are destule puncte.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O nominalizez pe April, ale carei raspunsuri sunt, intotdeauna, bine gandite si atent formulate. De asemenea, pentru ca este unul dintre putinii useri care nu se amesteca in certuri si dispute sterile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramin la alegerea de anul trecut. Psiholoaga. Este inteligenta corecta si obiectiva. Scurt si la obiect.

| SaȘha_7030 a răspuns:

NOname

| mgtow a răspuns:

Roby67 e un om de treaba

| Just4FunHD a răspuns:

Da, da, NOname, utilizatorul anului. Nu trebuie decat sa arunci un ochi peste raspunsurile ei si iti dai seama de multe.
In plus e nebuna, si sta si noapte ca liliecii. Cand vrea poate sa fie si amuzanta si ironica si intelegatoare si plictisitoare. Si cate-odata te poate face sa deschizi si ochii si sa citesti si printre randuri. E corecta, da raspunsuri la subiect scrise bine din punct de vedere gramatical si are mereu pregatite raspunsuri si sfaturi. Eu ii tin pumnii!

| Tiamat a răspuns:

Eu il nominalizez pe ''Cretaker'' pentru comic-urile lui si amuzamentul pe care nimeni cu cred ca il poate avea.

| Deyutza a răspuns:

Eu o sa-l nominalizez pe Cretaker...motive:
-cred ce este cel mai amuzant utilizator de pe acest site
-ii invata minte pe cei care isi bat joc si rad de altii
-si fiind un bun desenator ar putea face design-ul site-ului mai interesant si mai frumos
-si cu el ca "lider" site-ul ar fi ma vesel si mai calumea; cred ca nu s-ar mai gasi atatzea "shmecheri"
Ma rog asta e opinia mea! O zi buna!

| Biby a răspuns:

Eu votez NoName!
1.Este foarte prietenoasa cu toata lumea de pe site.
Este foarte unica, ea nu da copy-paste de pe calculator cum fac aproape toti useri.
2. Ea raspunde pentru ca vrea sa ajute! Si niciodata nu a cerut o fundita.
3. Da raspunsuri folositoare si ample pentru toti.
4.Ne-a dovedit ca este activa, prin foarte multe raspunsuri.
5.Este unul dintre cei mai cunoscuti useri de pe site.
Bravo NoName!
5.

| PoFFyLuB33by a răspuns:

Eu consider ca NOname ar trebui sa fie deoarece:
1. da raspunsuri care ajuta mult oameni
2.nu foloseste expresile atea "nu trebuie sa-ti faci griji " sau "va fi bine" deoarece aceste expresisii nu ajuta una trebuie sa spui ceva care ajuta oameni, ce pot aplica
3. este prietenoasa si la toata lumea trimite invitatii der prietenie

insa si eu mi-as dori nespus de mult dar.asta e daca nu se poate nu se poate

| BLURREDLINES a răspuns:

Utilizatorul Anului 2010 vreau sa fie NOnamewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu il nominalizez pe Bacemi deoarece a ajutat si ajuta cu sfaturi folositoare pe multi dintre noi, intotdeauna incearca sa aplaneze conflictele de pe site, este foarte activ si da dovada de altruism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOName frate. Zilnic da cam 50 de raspunsuri si e singurul expert TPU care il stiu deocamdata.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O nominalizez pe NOname pentru ca a ajutat foarte mult utilizatorii, atat cantitativ, cat si calitativ, avand un procentaj mare de raspunsuri castigatoare, folositoare, inteligente, bine argumentate si corecte gramatical. Mai apreciez la ea si faptul ca este o persoana echilibrata, bine intentionata si educata, nu s-a implicat in certuri cu alti utilizatori. Dupa mine merita din plin titlul de user al anului 2010. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Sოﺁℓε a răspuns:

NoName pentru ca este foarte inteleapta

| Wilder a răspuns:

Eu o votez pe NoName, pentru ca da raspunsuri care chiar ii ajuta pe oameni.

| Ervin a răspuns:

Sunt cel mai tare. pune-mă preşedintele TPU-ului şi nu scad salariile cu 25% laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela. imi plac raspunsurile ei in continuare, imi place cum raspunde. Mult mai corect decat multi altii.happy ar fi si NOname sau Bacemi, pentru ca si ei sunt la fel de activi, amuzanti si tot ce tine de, dar banuiesc ca putem alege doar o persoana iar aceea cred ca va fi Brigaela.

| Ervin a răspuns:

Deci mă nominalizez:

-în mai puţin de un an am reuşit să fac 14978 puncte în ierarhie
-am ajutat mulţi useri cu lucruri utile chiar dacă n-am primit fundă frustrated
-nu am conflicte
-dacă nu anul ăsta, anul viitor OBLIGATORIU! laughing