| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

E clar că NOname va fi useru anului. asta e. pe anul viitor crying

| anyska a răspuns:

Eu nu nominalizez pe nimeni. Nu am vazut pana acum un singur utilizator cu intrebari serioase. Adica numai intrebari serioase. Cate despre NOname nu mi se pare nimci de nominalizat la ea... e doar foarte activa si asta e tot. plus ca are multe funde
Daca se poate eu votez un minus pentru NOname laughing.

| SebyBoss a răspuns:

Eu cred ca pe Denise pentru ca e foarte activa si ofera sfaturi utilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il nominalizez pe Bacemi pentru ca: in toate raspunsurile lui gasesti bunul simt si nici pic de rea vointa, este activ pe site, raspunsurile lui sunt inteligente si folositoare.

Răspuns utilizator avertizat
Stefan
| Stefan a răspuns:

Consider ca utilizatorul anului ar trebui sa fie ''Bacemi'' este un tanar cu foarte multa calitati si cu educatie aleasa, este plin de respect si intr-un timp relativ foarte scurt a ajuns acolo unde îi este locul.

| AnaEindragostita a răspuns:

Stela eu as zice sa fie utilizatorul bacemi deoarece este expert printre primi al doilea e vremea sa devina nr I da raspunsuri bune
offfffff as vrea sa fiu eu crying(( dar nu sunt experttttt sper sa devina sa ne anuntati va rugam f mult

| ZeDe a răspuns:

Eu l-as alege pe NOName deoarece da mereu raspunsuri care sunt folositoare... e specialist in toate laughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| DyDulikuu a răspuns:

O votez Pe Denise. pentru ca este destul de desteapta nu da copy-paste.si e destul de amabila.Multumesc!

| Andreea_1209 a răspuns:

NoName

| Chrome_1943 a răspuns:

Votez NOName deoarece mi se pare foarte de treaba si a ajutat foarte multi oameni, cu raspunsuri bune, nu la misto big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Psihiatra a răspuns:

Eu o nominalizez pe legiuitoarea. M`a ajutat de multe ori si mai toate raspunsurile ei mi-au fost de folos, si nu cred ca sunt singura pe care a ajutat`o.

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

NoName

| Kanpeki a răspuns:

Ma autonominalizez laughing Motivul : none

| Artemisia a răspuns:

Eu cred ca Legiuitoarea ar trebui sa fie userul anului.
Ea m-a ajutat atat de mult.
De cand am devenit si eu user TPU, am avuta atatea intrebari, la care nu aveam raspuns, dar ea m-a ajutat.
Ii multumesc foarte mult.
Ea este cu adevarat user TPU, care ajuta, nu se invarte numai dupa fundite.

| Flav a răspuns:

Brigaela, fiindca are o rabdare infinita cu toate pustoaicele ''inselate'' chipurile in dragoste si cu intrebarile asupra activitatii sexuale sau despre sanatate.

| FreeAndWild a răspuns:

Eu DeeaAndreeaDeea cred ca merit sa fiu pentru ca dau raspunsuri foarte folositoare si sfaturi bune big grin.Iti multumesc ca mi-ai citit raspunsul!

| IIIx333III a răspuns:

Buna tuturor! Nu stiu daca este voie, dar ma nominalizez pe mine. Stiu ca veti zice ca sunt egoista, si ca nu imi pasa de altii, dar macar cititi pana la capat.
De 1 an si putin, TPU a devenit pentru mine o familie. Desi m-am integrat greu in aceasta familie, si mi-a fost greu sa ma acomodez cu regulile, m-am adaptat si mi-am gasit alinarea in raspunsurile voastre, noii mei prieteni.
Am ajutat cat am putut, si am devenit o alta persoana de cand mi-am facut cont pe site-ul acesta. M-am oprit din dat indicatii celorlalti, mi-am facut un iubit, de care m-am despartit apoi usor, ulterior ramanand amici. M-am bucurat mai din plin de copilarie, si am invatat ca este cel mai frumos lucru sa daruiesti, pentru ca vei primi in schimb.
Cu toate ca nu cred ca am sanse la acest cadou de sarbatori, am invatat cel mai important lucru in viata, care mi-a schimbat viata in bine:
Am invatat sa nu mai spun "ma plictisesc", pentru ca pot oferi sfaturi altora.

Va multumesc pentru ca m-ati acceptat in comunitatea voastra!
Adry00

| candydream a răspuns:

Eu zic Ursulica pentru ca are raspunsuri inteligente si folositoare dar in acelasi timp amuzante.

| cretudaniel99 a răspuns:

O nominalizez pe NOName pentru ca a avut raspunsuri utile si merita sa castige cel putin aceasta e parere mea poate alti au alte pareri

| EricaxD a răspuns:

Eu as spune ca ar trebui sa fie NOName pentru ca da niste raspunsuri serioase si de care poti sa asculti big grin happy

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Nu e nimeni pentru Pytbuuulsmug:devil)?

| aylyn_2380 a răspuns:

Eu il/o nominalizez pe NONname deoarece imi place cum gandeste.big grin

| SentimenteColorate a răspuns:

Eu vreeu te rog frumos din tot sufletu :X:XX: iubesc saitu asta :X:XX:X:

| Shery a răspuns:

Eu nominalizez pe cine ma nominalizeaza laughing Glumesc, evident... Din pacate nu am mai stat asa de mult pe site in ultimul timp, de abia acum am inceput sa intru din nou, dar va sustin propunerile happy

| iubita_7611 a răspuns:

Aleg elasexygagica

| iubita_7611 a răspuns:

Si in niciun caz legiutoarea. da numai raspunsuri aiurea si e enervanta cu ironile ei si cu acel stpui Buna si Pa, pa

| Laurishkutza a răspuns:

Eu as vrea sa fie NOname face lumea mai buna prin raspunsurile ei politicoase si amuzante. Nu spun ca Brigaela nu, dar a fost deja userul anului.