| Aida200020 a întrebat:

Cred ca mamă îl înșela pe tata. Am găsit în telefonul ei mesaje compromițătoare cu un barbat care ar putea sa ii fie tata. Va rog din suflet ajutați mă. Cum pot să o demasc?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cred ca ar trebui sa strangi mai multe dovezi, apoi sa o intrebi chiar pe ea ce se intampla.
Oricum, daca este adevarat ce spui, tatal tau merita sa stie ce se petrece.
Pa!

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cum sa o demasti? Cu stil big grin. Spune-i ca daca nu iti cumpara ce vrei tu de craciun, ii spui tatalui tau. Dupa ce iti cumpara ce vrei ii arati tatalui tau conversatiile.

| Lawliet14 a răspuns:

Aoleu! Si femeile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta nu te doare de viata privata a mamei tale. Ca strica familia sau nu, e treaba ei. TU esti copilul si nu trebuie sa iti dea tie socoteala.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Eu nici nu as mai vorbi cu ea.Destrami o familie ca pe tine te mananca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Nu e mereu asa de simpla povestea, stii tu

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziceam de mama cu pricina. Fata nu are nici o vina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

De ea ziceam si eu. Nu stii niciodata povestea de aia e bine sa nu te bagi ( vorbesc in general, nu de tine ). Poate tasu e un hahaler care nu e bun de nimic, poate nu mai sunt fericiti impreuna sau chiar ei ii place sa iasa cu multi. Oricum ar fi, nu e treaba ei.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de acord.Dar ma iales cand stii ce se intampla cum te-ai simti? Nu insela, frate.Nu esti fericit pleaca, copilul deja stie! Dar cum zici tu, problema lor!

| AndreiTudose a răspuns:

Apeleaza la Ochii din umbra!