| BESTxD a întrebat:

Cum pot sa ma fac frumos la fata [sunt baiatrolling on the floor] am o colega pe care o plac si vreau sa arat frumbig grin

Răspuns Câştigător
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Trebuie sa ramai natural altfel ea va crede ca esti un prefacut care e in urgenta cautare de fete pe care sa le lase peste cateva luni.

| BESTxD explică (pentru MadaTeIntreaba):

A da si nu sunt dala

7 răspunsuri:
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Sa stii ca daca acea fata te place,nu te place pentru cum arati la exterior, conteaza doar ce e in interiorul tau, ce fel de persoana esti.Nu te schimba, doar modifica-ti defectele, fa-le mai mici.big grin. Sper ca te-am ajutat.winkingSucces!

| CupY a răspuns:

Băieții prin definiție nu sunt frumoși. În schimb învață cum să fii un gentelman. Fetele nu au nevoie de superstaruri să le eclipseze, ci au nevoie de gentelmani care să le amintească cât de frumoase sunt.

Deci te îmbraci elegant, îi acorzi atenție, o faci să se simtă frumoasă, nu exagerezi. Și asigură-te că te observă.

Succes!

| CoquineNoire a răspuns:

Nu stiu ce zic altele, dar cu fata aia de Joker, le-ai da gata.
eu una sunt uda toata.

| Slifer a răspuns:

Oho frate big grin cumparati un Mercedes SLR MClaren si o sa uite de fata, acum fetele se uita la bani big grin

| blackbird000 a răspuns:

Spala-te pe cap in fiecare zi... fetele nu suporta baitii nespalati!

| NEBUNATIKU a răspuns:

Operatii estetice laughing rolling on the floor