| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci sa uiti persoana pe care o iubesti cel mai mult?

4 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

Realizezi ca nu ai nevoie de acea persoana, nu esti dependent de ea.Nu are cum sa decida prezenta ei daca vei fi fericit sau nu. Fericirea depinde doar de tine!

| danay72 a răspuns:

Nu te mai gândesti la ea. Nu te uiti la poze, nu vorbești cu alții de ea. Eviți subiectul și îți amintești de ce nu mai esti cu ea și așa în timp nu mai doare. Dar sa nu o urăști, învinge răul prin bine.

| mentholinks a răspuns:

Gasesti o alta persoana pe care sa o iubesti cel mai mult.

| costelus323 a răspuns:

Eu zic sa nu faci ce a zis colegu si sa inveti sa te iubesti pe tine mai mult decat pe oricine deoarece lumea te poate dezamagi oricand happy