| barbieA a întrebat:

Cum faci sa uiti mai repede persoana pe care o iubesti?

Răspuns Câştigător
| sara10MonicaMonique a răspuns:

straight face pai atunci, daca va'ti certat incearca sa uiti de el, pentru ca el inseamna ca nu te mai iubeste,,, si apropo. ai grija cand iti alegi un iubit, pentru ca nu se aleg asa pur si simplu, trebuie sa existe o legatura foarte frumoasa intre voi

17 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Incearca sa iti ocupi timpul, iesi afara cu prietenii, plimba-te. Relationeaza cu persoanele din jurul tau si asa usor, usor il vei uita

| hotshotb a răspuns:

Ce usor e sa zici nu te mai gandi laughingCel mai simplu e sa lasi timpul sa treaca.Fi egoista. Daca v-ati certat inseamna ca nu a stiut sa te aprecieze si nu te meritawinkingSI in NICI UN CAZ sa nu mai vorbesti cu persoana respectiva laughingfaza cu ramanem prieteni nu e buna cand vrei sa uiti pe cineva.Doua persoana raman prietene daca inca se iubesc sau nu s-au iubit niciodata

| anniebox16 a răspuns:

Nu te mai gandi la acea persoana si incearca sa gasesti un alt baiat care sa te ajute sa il uiti!

| cosmina98_7417 a răspuns:

Da-l naibi uitate dupa altu cati ani ai 40?

| Allergikaa a răspuns:

Inveti sa o urasti.

| alinutza96 a răspuns:

Simplu. iti gasesti o ocupatie ceva de facut, cu cineva sa stai, sa vorbesti, iti gasesti o ocupatie pe scurt, si vei uita

| xCruz a răspuns:

Poi... petreci timpul cu prietenii, faci alte activiitati care sa-te tina atrasa sa nu te gandesti la el, te uiti la un film ceva, stai cu prietenele(barfiti, face-ti mistouribatting eyelashes ) si incepi sa cunosti alt baiat blushing care sa te iubeasca :*

| mister1234 a răspuns:

Eu cred ca asta e cea mai buna solutie.:d
Ia o poza cea mai frumoasa cu el si uitate continu la ea si o sa ti se parata urat si ai sa te intrebi cum de ai stat cu el laughing e cea mai buna solutie

| sara10MonicaMonique a răspuns:

Depinde daca ii iubitul tau.

| barbieA explică (pentru sara10MonicaMonique):

Da. este/ a fost nici eu nu mai stiu...

| barbieA explică (pentru sara10MonicaMonique):

Mersi frumos pentru sfat big hug oricum ne-am impacat :*:*:*

| sara10MonicaMonique a răspuns (pentru barbieA):

:*

| sara10MonicaMonique a răspuns (pentru barbieA):

straight face pai atunci, daca va'ti certat incearca sa uiti de el, pentru ca el inseamna ca nu te mai iubeste,,, si apropo. ai grija cand iti alegi un iubit, pentru ca nu se aleg asa pur si simplu, trebuie sa existe o legatura foarte frumoasa intre voi

| Laviniax a răspuns:

Pai nu te mai gandi la persoana respectiva incearca sa iesi cu prietenii in parc,in club etc, fa cunostinte noi, ocupa-ti timpul cu altceva si cu trecerea timpului te asigur ca il vei uita, nu te mai intoarce in trecut priveste doar in fata, succes sper ca te-am ajutat.

| casian12 a răspuns:

Si eu am incercat sa fac asta dar nu mo iesit...Cel mai bine ar fi sa te uiti la altcineva sper ca team ajutat.Succes.

| phlash16 a răspuns:

Singurul lucru pe care il fac atunci cand vreau sa uit de acea persoana e sa beau si sa ma imbat ca atunci uit de acea persoana si nu mai am nici o problema...asta functioneaza la mine da nu stiu daca si la ceilaltithinking

| Moneyy a răspuns (pentru phlash16):

Sa stii cea mai eficienta metoda la mine merge mereu
Uit de toate si incep sa ma distrez big grin