| flory_4457 a întrebat:

Cum se introduce un prezervativ corect?

11 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Se pune in varf si se ruleaza

| vader a răspuns:

Depinde unde vrei sa ti-l introduci si ce vrei sa fie in el. Dupa nume pari a fi fata asa ca banuiesc cam ce vrei sa fie in prezervativ, numai ca se introduce cu totul, adica nu iti introduci intai prezervativul si umplutura... dupa.

| ImHereForYou a răspuns:

Il bagi ca o manusa pe mana numai ca tu il bagi pe p**a

| atn93 a răspuns:

Are instructiuni. Se gasesc si pe Google happy

| vlad4game a răspuns:

Frate il bagi pe organ simplu ce porcarie de intrebare cum poti sa intrebi asa ceva tu nu ai ce face? esti copac de intrebi chesti din astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tinta exact pe teava...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se umfla ca un balon si se baga repede pe calapod, pana sa iasa aerul din el.sau il umpli cu apa calda si il pui pe... dupa ce se scurge apa prezervativul ramane acolo.

| JimmyThePunk a răspuns:

Cu grija

| Berbecu a răspuns:

Prezervativul nu se introduce ca nu e supozitor, se spune ca "se pune" si...e destul de coplicat.fiecare pachet are o carte de utilizare de 500 de pagini sa o citesti cu atentie!

| S3dA71v a răspuns:

Cine Are un server deathrun cu knife mod si buny hop plssss add : damian_dica2008 sau sa imi lase el id va rog mult cine are sa lase um mesaj cu site sau sa lase id sau sa il adauge pe el va rog [-O