| criss94 a întrebat:

Curând e ziua de naștere a unui cunoscut. de ceva timp nu vorbim, dar vreau să-l felicit și vreau s-o fac pe telefon. M-am gândit să-i scriu un mesaj dar nu știu dacă mai are nr meu de telefon și poate îmi va răspunde cu un simplu mulțumesc necunoscând că eu l-am felicitat... să semnez la sfârșit de la cine vine felicitare îmi pare banal)) ce-aș pute?)

1 răspuns:
| interact a răspuns:

Eu spun ca ar fi mai bine sa ii scrii pe o foaie, nu stiu, depinde cat ai de scris si sa-i-o dai personal. Daca nu ai posibilitatea sa te duci la el, incearca cu mesajul pe telefon. Exista si Facebook si wapp.