| Aida55 a întrebat:

De ce barbatii inseala? straight face

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

Cum ai ajuns la ideea aceasta?
Nu generaliza! Nu toti inseala! Depinde de foarte multi factori! Te trezesti dimineata si nici o zi nu e la fel ca cealalta! Dar daca o iei asa, de ce inseala, as putea spune ca e natura umana, te straduiesti sa ramai fidel! Din curiozitate, greseala > merita iertare in felul asta iti stie valoarea ta si cat de nesimtit a fost dar daca continua sti ce ai de facut, vrea sa incerce si cu altcineva, sa compare, v-ati certat si din razbunare, din cauza la prea mult bine si vrea putin necaz, etc, cate minti atatea idei! Fetele de ce inseala? (cate minti atatea idei)

77 răspunsuri:
| mgtow a răspuns (pentru Aida55):

Ei na... daca te pup toata ziua cum sa te mint?

| Aida55 explică (pentru mgtow):

Tu asa iti demontrezi iubirea? big grin

| mgtow a răspuns (pentru Aida55):

Inseamna ca tin la tine daca te tot giugiulesc si nu te tratez cu indiferenta

| alexandru1234567890 a răspuns:

Unii barbati inseala altii nu, unele femei inseala altele nu!happy

| Aida55 explică (pentru alexandru1234567890):

Pai si care e motivul? laughing

| alexandru1234567890 a răspuns (pentru Aida55):

Cred ca se plistisesc unii de ceilalti, devin ca fratii in timp.Se plac la prima vedere si apoi iubirea trece.
http://librarie.carturesti.ro/dragostea-dureaza-trei-ani-editia-gsp-265192

| Aida55 explică (pentru mgtow):

Inseamna ca tu azi vrei sa fii campionul zilei, nu? laughing

| mgtow a răspuns:

Vreau sa te fac sa te simti femeie, sa ne bucuram de un film impreuna, o plimbare prin parc cateva glume apoi niste saruturi pasionale si pana la urma un somn de voie la nevoie. Pana ne cunoastem bine mai e mult pana la sex draga.

| Aida55 explică (pentru mgtow):

Va trebui sa te dezamagesc, spunandu-ti ca sunt fata, nu femeie. S-au distrus toate visele tale, nu? sad

| mgtow a răspuns (pentru Aida55):

Nu, dragostea nu are varsta sant babe care stau cu tineri in ziua de azi. Sau mosi cu fete minore.

| Aida55 explică (pentru mgtow):

Noi ne aflam in a 2-a catgorie, nu? laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Aida55):

Corect, ce varsta ai daca tot vine vorba?

| Danieladana964 a răspuns (pentru Aida55):

Cel mai ideal e sa le arati dar rar. sa creada ca il iubesti dar sa nu aibe siguranta ca daca greseste nu il taxezi! happywinking

| Aida55 explică (pentru Danieladana964):

Am inteles! happy

| Salageanu_Geck_1978 a răspuns:

Eu nu înșel dacă ați dorești sa nu mai fi înșelată hai sa ne cunoaștem pup

| Aida55 explică (pentru Salageanu_Geck_1978):

Te crezi pe matrimoniale, ha? laughing Ai gresit site-ul, dragul meu! tongue

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Pentru ca suntem porci, lasand gluma deoparte nu toti inseala. si femeile inseala tot in aceeasi proportie e dovedit stiintific. motivele sunt incompatibilitate, probleme sexuale, frustari, curiozitate,