| Denisa3495 a întrebat:

Deci... Va rog sa imi dati sfaturi de ce sa fac. Eu plac un baiat. El e impreuna cu alata fata. Eu obs ca el nu e fericit cu ea si ca intruna se uita la mine. Ce pot sa fac? Si nu vreau sa ma bag sa ii despart sau ceva?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu stiu din ce ti-ai dat seama ca nu este fericit.Un om se poate uita la un alt om si daca nu il place, sau daca il vrea doar pentru o noapte.
Nu cred ca este corect sa te bagi tu, daca vroia omul sa se desparta o facea pana acum.

| SilentRain a răspuns:

Stai deoparte in banca ta
Daca baiatul chiar te place, se va desparti de acutuala iubita si probabil te va cauta el pe tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Desteapta mai te crezi, nu are cum sa fie atât de tãntãlici.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi" place" raspunsul tau de troll nob laughing

| mentholinks a răspuns:

Cand se uita la tine sigur se intreaba "de ce se holbeaza asta la mine asa?" si asta ii cauzeaza grimase pe care tu le interpretezi ca fiind nefericire.

| anamariarot a răspuns:

Nu te băga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farã nici o ezitare, când il prinzi singur sau daca observi ca e singur. Ii zici "bunã" si ii sari in brate, cu un sarut.

| Laura927 a răspuns:

Ai rabdare.o sa vina singurel