| Doarunaltutilizator a întrebat:

Dupa parerea voastra ce este cel mai important intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Respectul! este primul lucru si fara de care nu se poate! Este un cuvant ATAT DE MARE, pe care f. putini il cunosc cu adevarat!

32 răspunsuri:
| Mindilica a răspuns:

Cred ca respectul si increderea sunt cele mai importante. Acolo unde acestea nu exista, nu exista nici iubire. Atractia fizica este importanta dar, poate fi temporara desi, prima data ceea ce se vede, ambalajul conteaza.

| EaSports a răspuns:

Iubire, respect, intelegere, stima, grija, ajutorul si increderea.